Mutfak

Dizayn mutfak Venus

Pininfarina’yı kim tanımıyor ki ? Italyan desem ? Araba desem ? Anladınız eminim. O şahane italyan arabalarını hatırlatıyor bu mutfak stili, dizaynı ve tarzıyla… Yanılmadınız, Pininfarina sadece araba değil mutfak tasarlıyor. Editör Snaidero, bu dizayn ve modern mutfağın adı Venus. Saf ve şık bir dekor, ışıltılı ve sıcak bir ortam sizleri bekliyor. Ev ve mutfak dekorasyon mu araba mı diyorsunuz şimdi ? Bir Ferrari kadar güzel dizayn mutfak !

Dizayn beyaz mutfak Venus italyan Pininfarina tasarımı

Beyaz rengiyle çok klas dizayn italyan mutfak Venus !

Dizayn siyah mutfak Venus italyan Pininfarina tasarımı

Ayyy, siyah rengiylede çok şık dizayn italyan mutfak Venus ! Seçmek zor çok zor !

Dizayn kırmızı mutfak Venus Pininfarina tasarımı

Dizayn kırmızı mutfak Venus italyan Pininfarina tasarımı
Devamını oku…

Porcelanosa Nora, suya renk katan musluk

Porcelanosa Nora musluklarını hepimiz tanıyoruz. Dizayn, modern ve kullanışlı tasarımlarıyla tanınan editör Porcelanosa Grupo mutfak ve banyo dekorasyonunda bir numara. Musluk banal bir aksesuar gibi gelebilir sizlere ama sadece bir dekor ürünüyle kalmıyor, son derece modern ve en son teknolojiyle tasarlanmış bir mutfak ve banyo aksesuarı çünkü suyun derecesine göre renklenen bir musluk bu. Sicak su akıtırsanız kırmızı rengi aktive edersiniz, soğuk su ise mavi renge boyanır. Sıcak mı soğuk mu diye uzun uzun düşünmeyin… Bu musluğa bayıla bayıla bakarken su harcamanızı unutabilirsiniz.

Porcelanosa Nora\'dan musluk suyun rengi sıcak ve soğuk için farklı
Devamını oku…

Dizayn çöp tenekesi Tubelor

Hem kullanışlı hem dizayn olabilir mi bir çöp tenekesi diye soruyorsanız kendinize, sorunuzun cevabı bende… Evet, evet hemde 1000 defa evet ! Adı Tubelor. Kategorisin en özel ürünlerinden sayılan Tubelor dizayn çöp tenekesi japon tasarımcılar Ichiro Haba ve Kazuya Koike imzalı. Hayatınızı kolaylaştıracak olan bu dizayn ve dekoratif mutfak aksesuarını çok rahat ve basit sistemli bir çöp tenekesi : plastik torbanızı taşıyor mu taşmıyor mu demeden geçirin tenekeye sonrada üzerini kapatın istediğiniz renkli kapağıyla. Işte bitti, bu kadar kolay ve hızlı halletiniz. Tenekenizin kenarlarından taşan ve saklaması neredeyse imkansız olan taşan torba görüntüsünden kurtuldunuz bir anda. Hemde mutfak dekorasyon için birebir. Sizi ikna etmek için bir garanti daha vereyim mi ? Birde IF Product Design Award 2008 ödülüne layik görülmüş bu dizayn ev ve mutfak aksesuarı. Daha ne diyebilirim ki ? Gerisi size kalmış.

Tubelor dizayn çöp tenekesi

Istediğiniz rengi seçin, plastik torbayı geçirin ve kapağı kapatın !

Tubelor dizayn çöp tenekesi Dizayn ve renkli çöp tenekesi Tubelor
Devamını oku…

Smeg mutfak, nostaljik trend

Mutfaklarda moda eskiye dönüş, fransızcada dediğimiz gibi «rétro». 50’li yılların tasarımlarına benzer Smeg mutfakları oğlanüstü bir comeback yaptılar. Ilk bakışta bile klasik veya modern mutfaklarla karıştıramazsınız, çok renkli mobilyalarını seveceksiniz. Buzdolabıniz mutfağınıza adım attığınız an gözünüzü alacak, hele kırmızı renkteyse ! Eski tip durmasına bakmayın siz, beyaz eşyalar çok modern ve en son teknolojiyle tasarlanmışlar. Bunun yanısıra, Smeg en gelişmiş, doğaya saygılı ve enerji tassarüflü ürünlerle donatmış mutfaklarını.

smeg mutfak

Bu pek eco-friendly mutfağa bayılacaksınız !
Devamını oku…