Masa

Fusion table, hem yemek masası, hem bilardo masası

Işten yorgun argın geldiniz ve canınız birkaç arkadaşla bilardo oyanamak istiyor. Fikir çok iyi ama yorgunsunuz ve bilardo klübüne gitmek istemiyorsunuz, çözüm ne olabilir ? Evde bilardo oynamak tabii ki ! Yer mi kaplıyor bilardo masası ? Eşiniz tamamen karşı mı ? Merak etmeyin, eşinizin bile hoşuna gidecek bir çare önereceğim. Bir yemek masası öneriyorum. Ya bilardo diyeceksiniz. Işte işin pratik, akıllı ve orijinal tarafı bu. Salon dekorasyonu için ideal, hem modern, hem dizayn fusion table masanın ek fonksyonnu bilardo masasına dönüşmesi. Yemek masası dediniz, yemek masası oldu, bilardo masası dediniz, bilardo masası oldu, dizayn dediniz, dekorasyon dediniz, size salon dekorasyonunuza uygun dizayn bir takım oldu… Soru / Cevap oynumu bititriyorum ve bilardo oynamaya gidiyorum bende !

Fusion table bilardo masasına dönüşen yemek masası

Yemek bitti ve masa toplandı, misafirlerle bilardo oynama vakti geldi. Yemek masasını bilardo masasına çevirmeniz saniye sürdü. Oyun başlayabilir şimdi !

Fusion table bilardo masasına dönüşen yemek masası

Ister iki kişi, ister dört kişi, ister bütün aile oynayabilirsiniz.

Fusion table bilardo masasına dönüşen yemek masası
Devamını oku…

Writingtable post-it masa

Masa mı dev post-it mi sizce ? Bence Writingtable hem masa hemde dev bir post-it olarak kullanılabilir. Arkadaşlarla bir atölyeniz var, canınız dev bir resim yapmak istiyor, sınav var ve not ezberlemeniz gerekiyor, acil bir brainstorm yapmanız gerekti…. On tane blok not defteri çıkartmanıza gerek bile yok, odanızda, salonunuzda, hatta bahçenizde, veya okul tenefüsünde Writingtable masayı kullanın. 1000 atılabilir sayfa içeren Writingtable çok pratik. Birşeyler çizerken veya yazarken, bir yandanda birşeyler içebilir, yiyebilir, kitap okuyabilirsiniz ve notlarınızı zorlanmadan ve büyük harflarle yazabilirsiniz. Işiniz bittikten sonra ister yırtıp atın sayfaları, ister saklayın, hatta artist ruhlular sanat eseri diye duvara asabilirler bence. Hadi herkes kalemlere !

Writingtable post-it masa

Merak etmeyin çocuklar bu masaya yazabilir çizebilirsiniz hemde ceza yemeden. Ya siz veliler, dev bir sudokuya ne dersiniz ?

Writingtable yırtılır sayfalı masa

Bitiremedim yazımı veya kağıt bitti demeyeceksiniz, yazı dolu sayfayı yırtıp atabilirsiniz ve alttan yenisi yerine geliyor… ve 1000 defa yerine gelebilir Writingtable masayla !
Devamını oku…

Yastıklı lounge masa

Büyük şehirlerde geniş alanlar bulmak gittikçe zorlaşıyor. Metre kareler pahalanıyor ve bu yüzden, iç dekoratörler ve tasarımcılar hayal güçlerini zorlayıp yeni mobilyalar tasarlıyorlar. Hem modern, hem kullanışlı hemde fonksyonel bir dekorasyona ne demeli ? Fransız genç tasarımcı Stéphane Perruchon gördüğünüz masayı tasarladı : içi renkli yastıklarla dekore edilmiş bu masa çok pratik ve her dekorde yerini bulur. Tarzınıza göre yastıkların rengini seçebilir, her ortamda beğendiğiniz gibi kullanabilirsiniz. Enteresan tarafıda, yastıkların yuvarlak veya kare seçilebilmesi. Yuvarlak yastıklar köşeleri yuvarlak masaya uyar, kare yastıklar köşeleri kare masaya uyar. Her iki tarzda çok dekoratif, modern ve lounge salonunuza uyumludur. Hatta iç dekorasyonunuzun diğer mobilyaların rengine uymak üzere seçilebilir masanın yastıkları. Benden size bir öneri : Masanın siyah rengini yumuşatmak istiyorsanız, açık renkli yastıklar sığdırabilirsiniz.

siyah yuvarlak masa ve sari yastiklari

siyah ve yuvarlak köseli masa ve yuvarlak sari yastiklari

Fransız Réglisse şekerlerini tanıyorsanız, bu masa size bu şekerleri hatırlatacaktır.
Devamını oku…