Dizayn ütü masası

Bir evde eksik edemeyeceğimiz eşyalar var ve bazen bu eşyalar estetiksiz olabiliyorlar. Bunlardan bir tanesi vazgeçilmek ütü masası. Ütü masası olmadan yaşanabilir mi bir evin içinde ? Yaşanamaz tabii ve bu yüzden bir dizayner bildiğimiz ütü masasını moderleştirmek istedi ve evin dekoratif ve dizayn eşyaları arasında yer almasını sağladı. Sizi kıskandırmak istemem bayanlar ama ben ütü masamla gurur duyuyorum. Neden mi ? Fotoğrafa bakmak yetiyor, ütü masası mı, yoksa salon dekorasyonuna ait dizayn masa mı ? Kim emin olabilir ? Ben evet diyorum :)

Dizayn ütü masası
Devamını oku…

Poufman, pacman puf takım

Sizde benim gibi saatlerce pacman oynadınız mı zamanında ??? Annem nereye kaldırdı acaba pacman oyunumu, kimbilir evin bir köşesinde tozlanmıştır zavallım… Neyse üzülmeme gerek bile yok, bana oynumu hatırlatacak bir puf takımı buldum kendime, adı Poufman. Pacman diyorum ama eski pacman oyunum değil, modern pacman puf takımımdan bahsediyorum sizlere. Orijinal ve dizayn tasarım Poufman iç dekorasyonunuza renk katacak emin olun ama dikkat… yuvarlak toplar bırakmayın evinizin içinde, Pacman, pardon Poufman arkalarından koşup onları yemeye çalışabilir !

Orijinal ve dizayn tasarım Poufman

Orijinal ve dizayn tasarım Poufman puf takım

Pacman degil Poufman… karıştırmayın, birisi oyun, diğeri rahat, dizayn bir puf oturma takımı!

Orijinal ve dizayn tasarım Poufman puf takım Qayot editöründen
Devamını oku…

Dinoz dekor dinozor

Dinozorlar milyon yıl önce yok olmuş olabilirler ama Dinoz dinozor gerçek ve zamanımızın çok dizayn bir dekor ürünü. Merak etmeyen zararsız Dinoz hem dizayn, hem modern, hemde ekolojik bir aksesuar. Ister ev dekorasyonunda kullanıp sırtında çim ekebilir, hatta maydonoz veya nane ekebilirsiniz. Ister büroda kalem batırın Dinoz’un sırtına ve kalem kutusuna dönüştürün. Doğa sever dinozor çocuklarında hoşuna gidecektir. Neden mi ? Bir baksanıza şu tatlı Dinoz’a, kim sevmesin ki !

Dinoz dekoratif ve dizayn dinozor

At Once\'tan Dinoz dizayn dinozor
Devamını oku…

Panton Chair sandalye

İşte modern ve dizayn ev dekorasyonların vazgeçilmez aksesuarı olan Panton Chair sandalyeyi sizlere sunmaktan gurur duyarım. Çok yeni değil Panton Chair sandalyemiz ama modern iç dekorasyonunda yeri tartışılmaz hale gelen Panton 1959 yılında danımarkalı tasarımcı Verner Panton tarafından dizayn edilmiş sonrada 1967 yılında editörü Vitra tarafından seri olarak piyasaya sunulmuş. Basit dalgalı modeliyle ve parlak renkleriyle göz alıcı Panton Chair sandalye salona, odaya, balkona hatta bahçeye dekor olur.

Panton Chair sandalye kırmızı salon

Modası hiç bir zaman geçmeyen Panton Chair yeni trendler ne olursa olsun dekorasyonda bir numara. Kırmızı salonda harika bir dekor örneği sizlere.

Panton Chair sandalye kırmızı dekor

Panton Chair seri halinde birçok renkte tasarlandı fakat klasikler genelde favoriler siyah, beyaz. Benimse favorim kırmızı Panton.
Devamını oku…

Decobox : iç dekorasyon için komple kit

Decobox ile komple bir dekorasyon kit evinizde. Evinizin iç dekorasyonu yenilemek istiyorsanız ama bir türlü fikir bulamıyorsanız, üzülmeyin, Decobox orijinal bir çare sunuyor sizlere : evinizin her odasının dekorasyonunu 2 saate yaratıyor. Nasıl mı ? Kolay. Bir Decobox komple kit kutusu 13 dekorasyon aksesuarı içeriyor. 2 perde, 2 yastık, duvar dekorasyon yapıştırmaları, birkaç mum, birkaç mumluk, bir tablo, bir resim çerçeve, hatta bir kutu boya bir mobilya boyamak isterseniz diye. 6 farklı ortam için, 6 farklı Decobox kit bulunmaktadır. Odalar ve salon için “all inclusive” bir dekora ne dersiniz ?

Decobox\'tan önceki oda dekorasyon<

Kendi gözlerinizle görün : Decobox'tan önceki iç dekorasyon...

Decobox kit oda dekorasyon siyah

…. ve Decobox’tan sonraki iç dekorasyon
Devamını oku…

Zen garden, çevre sever lavabo

Cevreyle aranız nasıl ? Pek iyi, iyi, fena değil, kötü ? Neyse stres yapmayın, çevreyle aranızı düzeltecek bir buluş sunacağım sevgili okurlarım : çevre sever lavabo Zen Garden. Cevreye saygılı bu lavabo basit ve günlük jestlerle çevremize katkınız olmasına yardımcı olacaktır. Nasıl mı ? Mesela ellerinizi yıkarken akan suyun yarısı boşa gitmesin diye lavabo Zen Garden çok zeki bir fikir edinmiş : önceden yerleştirdiğiniz yeşil saksıyı sulacak artan su. Böylece su ziyanından kurtuluyorsunuz ve çevreye yardımcı oluyorsunuz. Hem dekoratik hemde çevre sever, işte size çok özel bir lavabo.

Cevre sever lavabo zen garden

Devamını oku…

Dizayn sandalye Daisy

Yaz geldi, hava çok sıcak ve sizi ferahlatacak bir şeyler arıyorsunuz, soğuk bir içecek gibi… ama hem oturup veya uzanıp hemde buzlu kola bardağınızı koyacak bir yer bulmanız gerekiyor değil mi ? Aramayı bırakın, hayallerinizdeki sandalyeyi buldum : Design Nobis tasarımcılardan sizzler için dizayn sandalye Daisy. Son derece tatlı ve iç açıcı renkleriyle, yuvarklak dizaynıyla siz şaşırtacak bu sandalye. Hem outrun ve dinlenin, hemde sodanızı içip içip ferahlayın. Daisy sandalyede bardağınızı koyacak bir yer var.

Dizayn sandalye daisy
Devamını oku…