Kidslovedesign’dan bebek ve çocuk için dekoratif mobilya

Şimdiki çocuklar en ufak yaştan itibaren tasarım ve dizayn için tutkulu olabiliyorlar… desem bile inanmayın :p Ama velileri çocuklarına modern bir dekor sağlamaya çok meraklılar. Anne babaların eğilimini anlayan ve bu trend’e adanan butiklerden biri Kidslovedesign. Çocuk ve bebek odası için dekoratif ve modern bir mobilya sunmayı seven Kidslovedesign. aynı zamanda çağdaş mobilya tasarımları özellikle küçücükler için yarattı. Sizi gidi şanslılar sizi !

Casalino Chair çocuk sandalye

Casalino Chair çocuk sandalyeleri çok renkli ve dekoratif tasarimlar. Cocuklar bayılacak.

Quinze Milan çocuk koltuk

Quinze Milan çocuk koltuklar 24 renk’te tasarlandılar !

Quinze Milan\'dan çocuklara Minus Primary divan

Devamını oku…

Karim Rashid’ten NV yatak sleep system

Tasarımcı Karim Rashid ve Hollandia International şirketin arasındaki işbirliği öncü dizaynıyla NV yatak tasarımında birleşiyor. Yuvarlak şekilleriyle ve parlak cilalı renkleriyle gösterişli bir tarzı var. Onun şık ve kompakt tasarımı ötesinde, bu yatakta kaybolur yer yok : yatak baş ucunda, ayak ucunda ve kenar uçlarında ranjmanlar entegre edilmiş. Hiçbir boşluk yok NV yatakta, hem dekoratif hem pratik bir dizayn buna denir. Sade ama akıllı dekor severlere özel. Ben bayıldım ^^

Karim Rashid tasarımı NV yatak sleep system

Sade, dekoratif ve akıllı bir tasarım olan NV yatak sleep system ayarlı. Entegre ranjmanlarıyla boşluk bırakmıyor yatakta.

Entegre ranjmanlı NV yatak Karim Rashid tasarımı
Devamını oku…

Sequoia studio çalar saat

Saatler değişeli epey oldu ama sizler için çok orijinal bir çalar saat buldum, adı Sequoia studio. Sizde farkettiniz tabii… rengarenk ve hap gibi… çok tatlı bence ! Evinizde hatta yatak odanızda minimalist bir dekorasyon düşündüğseniz bu dekoratif çalar saatle bir color touch katabilirsiniz… hemde işinize geç kalmadan. Alarmı kurmayı unutmayın sakın :-)

Sequoia studio renkli ve dekoratif çalar saat
Devamını oku…

Philips’ten 21/9 LCD ekranla sinema evinizde

Sizleri şaşırtacağımı söylemişmiydim bu hafta ? Bu televizyon başka hiçbir televizyona benzemiyor. Dünyada ilk defa sinema ekranı salonunuzda, gerçek sinema ekranı evinizde. Philips’ten sizlere 16/9 bildiğimiz ekran değil, 21/9 ekran televizyonu tanıtmak istiyorum. Bu teknoloji harikası dünyadaki tek sinema ekranı dizaynında LCD ekran. Benzeri bulunmaz ambilight spectra sistemiyse birde ekranın çevresini renklendiriyor, keyif bu kadar şık dizaynlı, dekoratif ve modern olabilir. Diyorum sizlere bu sadece basit bir televizyon değil tam bir mücevher :o … bir pırlanta kadar değeri var, sanat eseri sanat ! Neyse kızlar seçmek zorunda kalmayın, hem ev dekorasyonunuzu tamamlayın hemde sinema keyfinin tadını evinizdeyken çıkarın. Ağzını sulandırmak içinde birkaç fotoğraf koydum, bakmaya doyamayacaksınız bence.

Philips\'ten 21/9 LCD ekran ile sinema evinizde

Manzaraya bir bakın… dekor buna denir işte : bir 21/9 LCD sinema ekranı, tabii Philips’ten (zaten benzeri yok piyasada :oo ), eşsiz bir dekorasyon dizaynı, az ama öz şık ve modern mobilyalar.

TV Philips 21/9 LCD ekran sinema Ambilight Spectra renkleriyle

Philips\'ten son teknoloji 21/9 LCD ekran televizyonuyla sinema evinizde

Bende Philips sinema ekranımın keyfini evimden çıkarıyorum ! Söylememişmiydim size.. benim evim burası, şahane değil mi ? Dekoratörümün adını veririm size… bir gün ^^ (şaka tabii.. ama hayallerimin evi olduğu kesin !)

Philips\'ten son model sinema 21/9 LCD ekranı evinizde
Devamını oku…

Nicolas Sarkozy ve Carla Bruni’nin tablosu

Politika yapmıyorum merak etmeyin ve politikaya atılmayıda düşünmüyorum, halen dekorasyon ve dizayn benim alanım ! Sizlere Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni’ye bir tablo hediye eden Lab2design arakadaşlarımı tanıtmak istiyorum. Neden bu tablo ? Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin yaş günü için. Fransa cumhurbaşkanı öyle beğenmiş ki Lab2design’nın genç artislerine teşekkür mektubu göndermiş. Onurlanan tasarımcılar teşekkür mektubunu bloglarında görüntülediler. Sizde cumhurbaşkanlarına layik dekoratik tablo dizaynı istiyorsanız, Lab2design sitesine koşun.

Dekoratif tablo dizayn Sarkozy ve Carla Bruni
Devamını oku…

Mathmos poplight, renk değiştiren dekoratif lamba

Bu dekoratif lambanın dizaynı sizleri rengarenk yapacak. Seffaf abajur kafası ve sade ampuluyla maksimum aydınlatma sağlıyor Mathmos Poplight lamba. Hemde renk değiştiriyor tatlı lambamız. Düğmesini aramayın, yok çünkü… elinizle Mathmos Poplight lambanın en üst kısmına basmanız yerterli olacaktır. Işte bu, dekoratif bir dizayn, renkli, pratik ve bir basınçta temiz bir aydınlatma.

Mathmos poplight lamba ile dekoratif aydınlatma

Mathmos poplight dizayn dekoratif lamba

mathmos poplight siyah lamba

Bir basınçta renkli bir aydınlatma.

Mathmos poplight bir basınçta aydınlatma
Devamını oku…

Dizayn ütü masası

Bir evde eksik edemeyeceğimiz eşyalar var ve bazen bu eşyalar estetiksiz olabiliyorlar. Bunlardan bir tanesi vazgeçilmek ütü masası. Ütü masası olmadan yaşanabilir mi bir evin içinde ? Yaşanamaz tabii ve bu yüzden bir dizayner bildiğimiz ütü masasını moderleştirmek istedi ve evin dekoratif ve dizayn eşyaları arasında yer almasını sağladı. Sizi kıskandırmak istemem bayanlar ama ben ütü masamla gurur duyuyorum. Neden mi ? Fotoğrafa bakmak yetiyor, ütü masası mı, yoksa salon dekorasyonuna ait dizayn masa mı ? Kim emin olabilir ? Ben evet diyorum :)

Dizayn ütü masası
Devamını oku…

Rousseau’dan aydınlatmalı Bubble Chair koltuk

Sizlere daha önceden çok dizayn Bubble Chair koltuğu tanıtmıştım. Tasarımcısı olan Rousseau Bubble Chair koltuk için çok tarz ve dizayn bir yenilik eklemiş. Dekoratif top salıncak koltuk şimdide aydınlatmalı.Gerçek bir marifet bence ve fotoğraflara baktıkça içim gidiyor, salonumda çok lounge ve modern durur diyorum kendi kendime. Hem ev dekorasyonunda hemde tamamen sıradışı bir gösteri için ışıltılı bir dekor yaratabilir. Bunu anlamak ve hissetmek için fotoğrafları seyretmek yetiyor. Doya doya seyredin diye bir sürü fotoğraf ekledim. Neden mi ? Cünkü sizlere en iyisini sunmak ve sizi mutlu etmek benide sevindiriyor.

Bubble Chair koltuk aydınlatmalı

Cok şık ve dizayn Bubble Chair koltuk lounge bir dekorasyon için birebir.

Rousseau\'dan Bubble Chair aydınlatmalı koltuk

Ev mi, gece klübü mü ? Ahh, buldum… evde gece klübündeki gibi bir ortam !!! Korkarım hayır… koltuktaki bayan ben değilim.

Bubble Chair dizayn koltuk
Devamını oku…

Dekoratif yapıştırmalar elektrik prizlerinizi dekore eder

Eletrik prizinin neresi çekici olabilir ? Olamaz diye düşünmeyin, artık olabilir. Serial Sticker sayesinde elektrik prizlerinizi bile dekore edebilirsin. Hem prizinizi saklar hemde bir dekorasyon ürünü gibi hoş görünmesini sağlar. Rengarenk dekorasyon stickers’ler prizlerinizi ve elektrik düğmelerinizi dekore eder ve dizayn hale getirir. Yapıştırmasıda çok kolay. Bu yüzden kolay gelsin demiyorum !


Devamını oku…